(Фото) Марјана во секси бикини му кажа збогум на летото

By

Лото водителката и инфлуенсерка, Марјана Станојковска, му кажа збогум на летото во секси тиркизни бикини. Фотката ја објави на „Инстаграм“. Фановите ни овојпат не пропуштија да ѝ напишат дека изгледа одлично, а имаше и такви што ѝ кажаа дека е најубавата жена во Македонија.

Марјана, која често објавува слики во бикини на социјалните мрежи, беше заштитно лице на познат бренд за долна облека и костими за капење.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay)

Ќе ви се допадне

https://kissanime.mx kissanime site closed

Website https://animeflix.nl: Watch Yakimochi Caprice animeflix Episode 2 sword art online animeflix

Website https://animedao.nl: Watch Mask of Zeguy (Dub) animedao Episode 2 animedao one punch man

GoGoAnime: Gantz:O anime episode Full online free at https://gogoanime.be gogoanime list

Gogoanimelol website2: http://gogoanimelol.website2.me/

My desktopnexus: https://my.desktopnexus.com/gogoanimebe/