(ФОТО) Мелита се пофали, со ќерката на море

By

Некогашната водителка Мелита Ракичевиќ, е на продолжен викенд во Грција. Таа се пофали на социјалните мрежи, но овој пат сподели фотографија за да покаже дека ужива со својата ќерка,  која ја има од бракот со Соме. Мелита, овој пат ги собра симпатиите на своите фанови, од една страна комплименти за ќерка и, од друга страна, ја пофалија дека имала модерен костим за капење.

Ќе ви се допадне