(ФОТО) Ова е новата љубов на Елена Ристеска – Пејачката јавно му изрази љубов

Вчера Елена Ристеска преку својот Инстаграм профил му го честиташе роденденот на својот шминкер Даниел Николовски и откри колку го сака, но секако пријателски, со една фотографија која ги стопи срцата на сите.

Scroll to Top