(Фото) Пакетчиња пред врата од Сања и Слаткар

By

Марко Слаткаристика и неговата сопруга, Сања Николиќ им приредија изненадување на своите соседи,  откако им оставија новогодишни пакетчиња пред вратат од станот. Фотографијата се појави на социјалните мрежи, а ја сподели изнанадениот сосед, кој напиша дека се комшии за пример, и измами воодушевуавње од гестот на раперот и поранешната Мис на Македонија.

dobivaj vesti na viber

Ќе ви се допадне