(Фото) По карантинот, Марјана пак се соблече

By

Манекенката и водителка Марјана Станојковска нема лето а да не рекламира бикини или костими за капење.  За време на карантинот, таа не беше многу активна, одвреме-навреме со по некоја стара фотографија на Инстграм, и конечно водителка пак во свој стил. Овој пат за потребите на промовирање на костими на капење и бикини на еден познат бренд, Марјана пак во секси издание.

 

 

Ќе ви се допадне