(Фото) По паузата заради карантинот ѝ Лила во ноќен живот

By

Откако разлабавија мерките и се отворја кафулињата и кафеаните и водителката Лила Филиповска конечно излезе во ноќен живот. Таа објави фотка, на која напиша „не памтам кога последен пат сум се сликала за ноќен живот“. Освен комплиментите што ги доби дека изгледа супер, некои од нејзините  фанови се фатија за друштвото во позадина што си прави селфи,

 

 

Ќе ви се допадне

Website https://animeflix.nl: Watch Macross Zero animeflix Episode 5 watch anime online

Watch Irresponsible Captain Tylor OVA (Dub) Episode 10

Watch Mizu no Kotoba Episode Full

AnimeDao: Ninja Scroll: The Series anime episode 13 online free at https://animedao.nl weathering with you animedao

Osf: https://osf.io/qmc52/

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/animeflixnl/