(Фото) Разголената Катарина ги скара фановите на „Инстаграм“

By

Македонскиот топ-модел  Катарина Ивановска се потсети на времето кога снимала реклама за шпанското издание на „Вог2.

Облечена во проѕирно бикини, Катарина се потсети на времињата кога беше постојано ангажирана  на светските модни писти, но се фотографираше и за познатите модни магазини. Сепак, поради оваа фотографија се скараа нејзините фанови на „Инстаграм“.

Некои напишале дека не е убава на фотографијата, додека другите им возвратија со коментар дека љубоморат на нејзината убавина.

Ќе ви се допадне