(Фото) Сани се пофали со огромна тетоважа преку целиот грб

By

Пејачката Сани Гроздановска ја покажа новата тетоважа. Таа истетовира голем виолински клуч со  ружи на грбот, петолиние и ноти. Меѓу нив напишала „Љубов“ и „Независност“.

 

Поради пандемијата на Ковид-19, Сани сега има помалку свирки. Таа лани за „Репортер“ изјави дека едвај чека да заврши пандемијата и да почне да пее и да се дружи со пријателите.

„Не се плашам веќе од короната, но секако дека ќе бидам внимателна оти вирусот сè уште е тука“, ни рече тогаш Сани.

 

Ќе ви се допадне

Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou. (https://funimationfree.com/m/zg1v) Episode Preview at Funimation saiki k season 2 dub funimation

How Not to Summon a Demon Lord Episode 12 at AnimeDao animedao one piece