(Фото) Сара Мејс си ја избричи главата

By

Пејачката Сара Мејс ја избричи едната страна од главата, па на „Инстаграм“ се пофали со новиот имиџ. Вели, додека има топ-фризура, не мора да е нашминкана. Сара го прифати предизвикот што се шири на социјалните мрежи да објави слика без шминка, па ја предизвика и својата шминкерка да го направи истото.

„Пошто си мејкап дива, да те видиме без шминка“, ѝ напиша Сара на својата долгогодишна соработничка Фросина.

Пејачката во јавноста е позната по тоа дека сака да експериментира со изгледот, па често ги менува и бојата и должината на косата.

Ќе ви се допадне

Watch Naruto: Shippuden (Dub) Episode 489 (https://animeplanet.cc/m/56KZ/ep-489) at website https://animeplanet.cc plunderer anime planet

Horimiya Episode 2 at website https://gogoanime.be. See more my hero academia season 4 gogoanime