(Фото) Се омажи поранешната ракометарка Наташа Коцевска

By

Поранешната македонска ракометарка Наташа Коцевска се омажи во Германија со нејзиното момче Герит. Таа објави фотографии од свадбата. За специјалниот ден таа носеше фустан во нежно розева боја и чипкаст горен дел.

Наташа веќе некое време работи и живее во Германија, а за репрезентацијата на Македонија има одиграно 68 натпревари. Таа играше и за поранешниот европски шампион, клубот Кометал Ѓорче Петров.

4

 

Ќе ви се допадне

Watch anime online for free at AnimeKisa watch anime

GoGoAnime: RESTOL, The Full-Armed Rescue Squad anime episode 26 online free at https://gogoanime.be gogoanime kissanime tv

Website https://animeflix.nl: Watch The Light at Night in Summer animeflix Episode Full animeflix reddit

Website https://animeflv.uk: Watch Hyouka (Dub) animeflv Episode 22 watch anime free

Express yudu: https://express.yudu.com/profile/1620725/kissanimemx

Sites google: https://sites.google.com/view/animeflix-official/home