(Фото) Секси бикините Лила ги замени со љубовна поезија

By

Водителката Лила Филиповска е доста активна на социјалните мрежи и постојано објавува фотографии. Таа пред два дена сподели фотографија во цветно издание.

„Во овој ден летен сѐ е како сон, ко сказна од една љубов сина, што нема крај, ниту почеток има“, напиша таа под објавата.

По објавта на социјалните мрежи, фановите коментираат дека обично во летните денови Лила споделува фотографии од бикини или, пак, од местото каде што е на летување, па поетската мисла на „Инстаграм“ беше вистинско изненадување од водителката и инфлуенсерка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

Филиповска минатиот месец заедно со Филип Пешевски ја промовираа нивната заедничка песна „Тешко без тебе“ по нејзината долгогодишна музичка пауза, која ги подели фановите. На едни им се допадна и ја пофалија, а други рекоа дека ја промашила работата и не ѝ личи.

(Видео) Ова е полошо и од „Ковид и секс“, реагираат по новиот обид на Лила да пее

 

Ќе ви се допадне

Gurazeni: Money Pitch Episode 12

IS: Infinite Stratos 2 - World Purge-hen Episode Full

AnimeDao: Keijo!!!!!!!! (Dub) anime episode 12 online free at https://animedao.nl watch anime dub

Website https://twistmoe.net: Watch Armored Trooper Votoms: Big Battle twistmoe Episode Full anime stream

Behance: https://www.behance.net/gogoanimelol

Gogoanimebe website2: http://gogoanimebe.website2.me/