(Фото) Секси Талат ја заведува младата Мартија

By

Отако се појави со улогата на Талат во „Преспав“, актерот Дритон Вејсели стана многу популарен, па рецепционерот од Џепчиште е еден од омилените во јавноста.

Дновиве тој работеше со младата пејачка Мартија Станојковиќ, која снимаше спот во кантри -стил. Главната улога ја има Дритон. Качен на трактор, секси, се шегуваат на социјалните мржи, тој позира со Мартија. Двојката набргу ќе ја видиме во новиот музички проект на пејачката.

Ќе ви се допадне