(Фото) Шеќеринска првпат во секси деколте

By

Во црн тесен фустан кој ја прати линијата на телото, со голи рамена и деколте, министерката за одбрана дојде на свадбата на пратеникот Горан Милевски кој се ожени со лекарката  Марина Пешевска.

Министерката за одбрана ги собра комплиметите за изборот на гардеробата, а на свадбата дојде заедно со сопругот Бобо Јанковски.

Пеатеникот Милевски равеше свадба во еден битолски ресторан, а на свадбата беа речиси сите од политичкиот врв.

Фото: Битола Њус

Ќе ви се допадне