(Фото) Слаткар заљубен во Сања

By

Хип-хоп артистот Марко Маринковиќ – Слаткар и поранешната Мис Македонија, Сања Николиќ скоро четири години се во брак. Но, Слаткар, не пропушта шанса да покаже колку е заљубен во својата сопруга. Тој на својот инстаграм-профил неодамна објави фотографија од Сања на која ја гали по лицето.

Нивните пријатели велат дека и после неколку години заедно, Сања и Слаткар се лудо заљубени еден во друг. Тие додаваат дека последната песна на Слаткар, „Луда романтика“, целосно го опишува тоа што музичарот го чувствува за неговата жена.

Ќе ви се допадне