(Фото) Со голи гради Александра Накова отвори дуќан во Гевгелија

By

Старлетата и менекенка Александра Накова отвори бутик во Гевгелија. Таа објави неколку фотографии од отворањето и од гостите што дојдоа да ѝ честитаат.

„Продолжи да редиш успеси“, се вели во една од посветите за Накова.

Таа и овој пат не помина така, туку во секси стил и со голи гради го почна бизнсот. Накова лани беше актуелна на забавите во Белград, од каде што, кога се врати во Скопје, беше притворена оти не отишла во изолација.


Ќе ви се допадне