(Фото) Со розе бикини Хелена Роза ја отвори летната сезона во Нов Зеланд

By

Иако поранешната ТВ водителка Хелена Роза (44) веќе неколку години живее во Окленд, Нов Зеланд со своето семејство, сепак таа секогаш успева да го привлече вниманието на македонската јавност.

Овојпат објави фотографија во розе бикини и црни шорцеви.

„Летната сезона е официјално отворена“, напиша таа во своето Инстаграм стори.

Нејзиниот сопруг Игор, кој е поранешен фудбалер, сега работи како електричар. Пред пандемијата тие неколку пати ја посетија Македонија.

Ќе ви се допадне

anime heaven. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

online anime AnimeHeaven JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable

online anime DARLING in the FRANXX

anime websites AnimeHeaven Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Part 2

anime heaven au AnimeHeaven Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

AnimeHeaven Redo of Healer Episode 11