(ФОТО) Сопругот ја изненади Симона Поповска  

By

Поп-пејачката и докторка Симона Поповска го прослави 26. роденден. Таа се пофали и на социјалните мрежи објавувајќи  фотографија.

Првите честитки ги доби на Клиника каде што специјализира, а подоцна дуваше свеќи со најблиските пријатели.  Таа објави и фотографија од дома, каде што покрај тортата доби и лекарски стетоскоп, изненадување од сопругот.

Ќе ви се допадне