(Фото) Спенџарска како вистинска леопардица

By

Водителката Јелена Спенџарска, често го привлекува вниманието во јавноста и на социјалните медиуми, со нејзиниот невообичаен избор на облека.

По модните ревии каде се појави во кожна сукња во комбинација со топ кој личи на градник, овој пат водителката се реши за нешто покежуал комбинација со кошула во леопард принт, црни тесни панталони, црни високи потпетици и тренди чанта и очила за сонце.

Фановите ја охрабрија заради стилот и посочија дека се одлучила за одлична есенска комбинација.

Ќе ви се допадне