(Фото) Стефан од „Некст тајм“ е новиот Аквамен

By

Пејачот Стефан Филиповски од „Некст тајм“ вели дека може да биде новиот Аквамен. Тој на инстаграм објави неколку слики со жезолот на познатиот суперхерој од филмовите на „Ди-си комикс“ и се пошегува дека е совршен за улогата.

„Ме земаа во ‘Аквамен’ бидејќи Џејсон Мамоа фатил корона“, напиша тој.

Следбениците му одговорија дека и тој е „маче исто како популарниот глумец“.

Ќе ви се допадне

4Anime animes online: Jujutsu Kaisen (TV) (Dub) Episode 19

KissAnime kissanime plus: Hunter x Hunter (https://kissanimeonline.com/m/zmL) Episode 148