(Фото) Сузана Турунџиева во бикини заѕвони на „училишното“ ѕвонче

By

Македонската пејачка и водителка, Сузана Турунџиева во бикини од базен заѕвони на ѕвончето и им посака на сите ученици и насавници успешна учебна година.

„Заѕвони најдолго очекуваното ѕвонче. Среќно ученици и наставници“, вели Сузе.

СузанаТурунџиева е професорка во основно музчико училиште. Таа последнава година постојно е со Атиџе Муратова од „Медена Земја“. Тие снимија и заедничка песна која неодамна беше промовирана.

Ќе ви се допадне

https://4anime.biz watch anime

Watch We Without Wings - More Than 90% Flesh-Toned Episode Full

Gintama: Dai Hanseikai Episode Full

Watch anime online for free at KissAnime kissanimedub

Sites google: https://sites.google.com/view/wcostream/home

Skitterphoto: https://skitterphoto.com/photographers/17834/animefreak