(Фото) Тамара го објави позитивниот резултат на корона на „Инстаграм“

By

Пејачката Тамара Тодевска е позитивна на коронавирусот. Таа на „Инстаграм“ објави фотографија од позитивниот резултат.

„Ај нека е честито“, напиша.

За потсетување, нејзиниот сопруг Александар Димитровски – Мачка пред неколку месеци беше позитивен на Ковид-19.

Ќе ви се допадне

AnimeFreak - Watch Anime Online for Free. Subbed & Dubbed. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

watch subbed anime AnimeFreak Boruto: Naruto Next Generations (Dub)

Naruto: Shippuden Episode 498

free anime Horimiya

watch anime free Naruto

watch animes AnimeFreak Jimihen!!: Jimiko wo Kaechau Jun Isei Kouyuu!!