(Фото) Теа Трајковска се соблече топлес

By

Младата пејачка Теа Трајковска се сликаше топлес и фотографиите ги објави на Инстаграм. Пејачката иако со рацете ги покри градите, сепак, остави впечаток, фановите постојано ѝ пишуваат дека е секси.

dobivaj vesti na viber

Ова не е првпат  пејачката да објави на социјалните мрежи провокативни фотографии на кои е речиси гола, но секогаш со вкус. Теа неодамна го промовираше спотот за песната „Која сум јас“, од истоимениот албум.

 

Ќе ви се допадне