(Фото) Тијана ослабе 45 килограми: Каролина и Нина Бардиќ ѝ кажаа дека изгледа совршено

By

Пејачката и актерка Тијана Дапчевиќ ги изненади фановите со новиот имиџ, откако објави слика со долга коса и ослабена. Дека изгледа одлично ѝ коментираа ѝ Каролина, Нина Бадриќ, Ивана Петерс, Тања Лазаревска.

„Згодна“, искоментира Каролина; „Изгледаш совршено“, ѝ напиша Лазаревска, а сличен коментар имаа и пријателите и фановите на Тијана.

Пејачката во едно скорешно интервју изјави дека последните неколку години симнала 45 килограми, но дека сака да намали уште девет за да дојде до идеалната тежина. Тијана не крие дека се бори со килограмите откако остана бремена со синот Вук и дека во еден момент имала 115 килограми, па затоа сега често се лишува од омилената храна.

Ќе ви се допадне

AnimeBee Watch anime online, English anime online HD. Himawari! Episode 13

AnimeFreak - Watch Anime Online for Free. Subbed & Dubbed. No Guns Life 2nd Season (Dub) (https://animefreak.ws/m/7rvy) Episode 12

AnimeDao Watch anime online, English anime online HD. Watch Beelzebub: Hirotta Akachan wa Daimaou!? Episode Full

KissAnime 360cities: https://www.360cities.net/profile/kissanmiemx