(Фото) Утрински активности со Лоба на Водно

By

Пејачката Викторија Лоба е голем љубител на прошетките низ природа. Таа редовно го искористи секој слободен момент за релаксација, а убавото време овие денови го искорист за прошетка низ Водно.

Во друштво на нејзината пријателка пејачката избега од загаденото Скопје, на чист планински воздух.

„Утрински активности во природа“, напиша Лоба на објавените фотографии.

Пејачката минатата година го промовираше албумот „Нов свет“, а неодамна го претстави и видеото за песната „Воздишка“.

Спотот беше снимен на вулканска плажа на островот Санторини, Грција. Автор и продуцент на песната е Марга Сол, а Викторија го напиша текстот.

(Видео) Лоба чекаше невреме на плажа

Ќе ви се допадне