ФОТО: Вака изгледа задникот на Џесика Палашоска во бела танга!

By

Фолкерката Џесика Палашоска објави нови фотографии на социјалните мрежи со кои ги полуде мажите.

dobivaj vesti na viber

Македонската фолкерка Џесика Палашоска ги полуде мажите со најновите фотографии на социјалните мрежи. Во летниот период познатите ги преплавуват социјалните мрежи со разголени фотографии, но Џесика направи нешто поинакво.

Џесика која моментално го користи својот годишен одмор, се разладува на базен и тоа во бела танга. Таа нема проблем да позира и со задоволство го покажува задникот.

Ќе ви се допадне