(Фото) Вера Мештеровиќ облече корсет и стана русокоса

By

Македонската манекенка Вера Мештеровиќ стана русокоса. Таа ја смени бојата на косата, која со години и е костенлива, а новите фотографии ги објави на Инстаграм. Промената на Вера е заради професионални обрвски, а на новите слики, манекенската е облечена во корсет, па нејзините обожаватели и пипуваа дека изгледа секси. Неодамна Мештеровиќ се појави во новиот спот на „Галија“, неодамна снимаше и спот со Дарио.

Ќе ви се допадне

My Hero Academia 4 (Dub) (https://animeplanet.cc/m/vxxJ) Episode 25 at AnimePlanet anime planet anime

Attack on Titan Season 2 (https://animeflix.nl/m/vDq5) Episode 12 at website https://animeflix.nl animeflix sailor moon