(Фото) Викторија Лоба ја скрати косата

By

Пејачката Викторија Лоба им се пофали на фановите со новиот имиџ. По долго време, пејачката ја скрати косата коаја ѝ беше заштитен знак.

Со новата фризура се пофали на социјалите мрежи. Фановите ја пофалија ѝ порачаа дека изгледа одлично.

Неодамна Лоба направи фотосесија за нов бренд за костими за капење, каде позира во бикини. Таа доби пофалби од фановите кои коментираа дека изгледа убаво и дека линијата ја има доведено до совршенство.

.

Ќе ви се допадне