(Фото) Викторија Лоба не може да спие, пејачката се пожали од Мајами

By

Пејачката Викторија Лоба се пожали дека има проблеми со спиењето. Таа пред неколку дена отпатува за Мајами, но поради различните временски зони, има проблеми со сонот.

„Дали некогаш сте се прашале што е вистински ‘џет-лег’? Можам да кажам дека вчера и завчера го искусив во потполност, а дополнително со себе си ја понесов настинката од дома. Ми се спиеше постојано, состојба матна како во полусон и кога ќе стигнам до соба не можам да заспијам. Максимум што можам да спијам е до 6 наутро (11 по наше време). Ги прочитав сите статии за тоа како да го победиш џет-летот“, напиша меѓу другото Лоба на социјалните мрежи.

Викторија се пофали дека била и на една од плажите во Мајами и сподели слика од летувањето.

 

View this post on Instagram

 

Насмевката е универзален поздрав, пропусница до секое срце ☺️ Отсекогаш сум сакала совршена насмевка и затоа почнувам еден личен self improvement проект за да ја добијам идеалната насмевка зошто умниците кои ми израснаа во последните години лошо влијаат на моите заби кои пред тоа беа потполно рамни ☹️ Ќе ги испробам @be_invisible1 алајнерите за кои велат дека се компјутерски прецизни, брзи, а притоа никој не знае дека носиш алајнери од едноставна причина – тие се „невидливи“. Ајде да видиме дали е така – за 6 месеци треба да имам „нова“ насмевка 😁 #KeepSmiling #ClearAligners #Clearbraces #Invisiblealigners #beinvisible

A post shared by ᐯIᑕTOᖇIᗩ ᒪOᗷᗩ ♥️ (@victorialoba) on

Ќе ви се допадне

Website https://aniwatch.pro: Watch Future GPX Cyber Formula Sin aniwatch Episode 5 dubbed anime

https://animeflv.uk anime

Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? II: Past & Future (Dub) (https://animetv.cc/m/ZpOm) Episode Full

Website https://animeheaven.pro: Watch Honkai Impact 3 ~ Lament of the Fallen [Chinese Dub] animeheaven Episode Full animeheaveneu

Nhattao: https://nhattao.com/members/animefreak.2879667/

Plurk: https://www.plurk.com/animeflixnl