(Фото) Викторија Лоба скија на Копаоник, малку забава среде пандемија

By

Пејачката Викторија Лоба е голем љубител на зимата. Со оглед на тоа дека сезоната на скијање е во ек, Лоба реши да се забавува малку среде пандемија. Пејачката го искористи убавото празнично време за да избега од загаденото Скопје, на чист планински воздух.

Таа сега е на Копаоник во Србија. „Без грижи, скијај среќен“, напиша таа под објавените фотографии. Пејачката е позната како голем љубител на скијањето и снегот и секоја година споделува слики од зимувањето со своите фанови на социјалните мрежи.

Ќе ви се допадне

TwistMoe Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Website https://animepahe.cc: Watch Sailor Moon SuperS (Dub) animepahe Episode 39 anime streaming

Website https://4anime.biz: Watch Eureka Seven Hi-Evolution 1 (Dub) 4anime Episode Full 4anime website

AniWatch Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Drupalgovcon: https://www.drupalgovcon.org/user/45761

Credly: https://www.credly.com/users/kissanimemx/