(Фото) Владо Јаневски во казино за роденденот, го изненадија со торта и славеничка песна

By

Поп-пејачот Владо Јаневски наполни 61 година, а роденденот го прослави во казино во Гевгелија. Од казиното го изненадија со роденденска торта, украсена со ноти и петолиние. Владо објави слики на социјалните мрежи и им се заблагодари за убавата вечер.

dobivaj vesti na viber

„Менаџерите и персоналот почекаа Владо да заврши со вечерата и го изненадија со торта со свеќа и славеничка песна“, пишува на неговата фан страна на Фејсбук.

Владо, кој подолго време правеше пауза од музиката, пред неколку дена ја промовираше новата песна „Љуби љуби“.

 

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

AnimeHeaven JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind (Dub)

Welcome to Demon School! Iruma-kun Season 2

animeheaven AnimeHeaven That Time I Got Reincarnated as a Slime

BANANA FISH

anime sites AnimeHeaven Attack on Titan Season 3 Part 2

tải go88