ФОТО: Водителката на ТВ Нова изгледа подобро од било кога!

By

Презентерката на утринските вести на фреквенцијата на ТВ Нова, Александра Велинова објави фотографија на која изгледа подобро од било кога.

За денешниот стајлинг Велинова избра црно-бел комбинезон во риги кој целосно ја истакнува нејзината витка фигура и врз него облече црвено сако кое е заштитен знак на презентерките на вести на истата телевизија.

Како потсетување, Александра Велинова пред ангажманот во ТВ Нова, долги години беше дел од успешниот тим на ТВ Алфа.

Ќе ви се допадне

4Anime Watch anime online, English anime online HD

AnimeKisa Watch english anime Online in HD for FREE

AnimeFreak: Mega Man Star Force Tribe anime episode 21 online free at https://animefreak.ws anime websites

Watch 3x3 Eyes: Legend of the Divine Demon (Dub) Episode 3

Pozible: https://www.pozible.com/profile/gogoanimebe

Twinoid: https://twinoid.com/user/10011847