(Фото) Забава во кафеана, Натали го прослави роденденот на ќерка ѝ

Натали ќерката на поранешната бинго-девојка и манекенка, Натали Грубовиќ наполни две години. Таа и нејзиниот сопруг, бизнисменот Дрен Глушац, организираа прослава во еден ресторан во Нови Сад во Србија.

dobivaj vesti na viber

За роденденската забавата и мајката и ќерката беа дотерани во фустани во бела и розева боја. На роденденот на малата Натали беа и сестрите на Натали, Марија и Радица со нивните деца.

Натали е прво дете на Грубовиќ. Го носи истото име како мајка си. Поранешниот модел пред неколку години се омажи во Србија.

Scroll to Top