(Фото) Заева и Иван елегантни на свадба

By

Ќерката на премиерот Зоран Заев, Александра Заева објави фотографии од свадба од нејзини блиски пријатели. Покрај неа на забавата беше и нејзиниот партнер Иван Проданов.

Александра беше облечена во фустан во зелена боја со миди должина. Комбинацијата ја надополни со црни сандали со циркони и црна чанта. Иван носеше костим во потемна зелена боја, со кој беше во тон со својата девојка Александра.

Александра годинава славеше матура, а честитики доби од татко ѝ на социјалните мрежи.

„Мојата ќерка матурантка. Среќен татко!“, напиша Заев на фотографиите.

(Фото) Александра Заева секси во чипка и тул, славеше матура

Ќе ви се допадне

Kemono Jihen (https://gogoanime.be/m/3ova) Episode 2 at website https://gogoanime.be ahiru no sora gogoanime

Watch I'm standing on 1,000,000 lives. Episode 3 (https://animeplanet.cc/m/ge6N/ep-3) at AnimePlanet anime planet mha