(Фото) Згоден тренер ја вежба Ирена Спасовска

By

Фолк-пејачката Ирена Спасовска почна да оди во вежбалница. Таа објави и фотографија додека вежба заедно со нејзиниот тренер и се пофали дека веќе четири недели се обидува телото да го одржува во форма.

„Убаво утро за вежбање, IV недела“ напиша пејачката под фотографијата што ја објави на социјалните мрежи. По објавта следееа и коментари со поддршка, како „ браво Ирена, само напред“, но и коментари дека „не  случајно го одбрала тренерот, оти бил многу згоден“.  Таа неодамна се врати од Малта каде имаше неколку настапи.

 

Ќе ви се допадне

GoGoAnime gogoanime death note: Banana Fish (https://gogoanime.be/m/PJE8) Episode 24

AnimeDao animedao my hero academia: Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou. (https://animedao.nl/m/XWk9) Episode 2