(ФОТО) Ѕирнете во домот на Елена Ристевска

By

Поп-пејачка Елена Ристеска сподели фотографии од својот стан. Дека пејачката има стил и вкус, велат и нејзините обожаватели кои ја следат на социјалните мрежи.

dobivaj vesti na viber

Иако сè уште не почнала со украсување за Велигден, сепак таа се пофали во каков амбиент живее дома и дека е љубител на детали за декорирање.

Ќе ви се допадне