(Фото) Златести бикини и бело вино: Каролина и Михаил на Крф

By

Поп-ѕвездата Каролина Гочева и сопругот Михаил се на одмор во Грција на островот Крв. Од таму таа сподели и неколку фотографии. Во златести бикини на плажа до вечера во ресторан со морски специјалитети и бело вино или каква е атмосферата на уличките на Крф – Каролина објави на „Инстаграм“.

Поп-ѕвездата изминатиов период ретко кога споделуваше нови фотографиии. Исто така, ретко имаше и настапи, па вистинско освежување беше песната „Идила“ и најавата за новиот албум на кој работи со Дуке Бојаџиев. Станува збр за преработки на најубавите македонски евргрини, а  промоцијата ќе биде во септември.

 

Ќе ви се допадне

https://4anime.biz 4anime online

Qin Shi Ming Yue: Guoqing Tebie Pian (https://animekisa.in/m/64p1) Episode Full

Anime Twist - Watch anime online, English anime onlineAnime Twist - HD anime for free | TwistMoe

Watch Noragami OVA Episode 2

Goodreads: https://www.goodreads.com/user/show/138957050-gogoanimebe

Behance: https://www.behance.net/gogoanimebe