(Галерија) Актерката Нина Деан со журка во двор го прослави роденденот на синот

By

Каи, синот на актерката Нина Деан, наполни една година. За роденденот актерката организираше забава во двор со неколку пријатели, а за синот имаше балони и торта со пингвини. Сликите од журката ги објави на социјалните мрежи, а пријателите ѝ коментираа дека личи на неа.

Каи е прво дете на Нина и нејзиниот свршеник Мартин. Двојката се сврши лани во март, а свадбата ја одложија за после пандемијата.

Ќе ви се допадне

AnimeFreak anime freak: The Rising of the Shield Hero (Dub) Episode 25

AniWatch watch anime online: Bleach (Dub) (https://aniwatch.pro/m/OjrN) Episode 366