(Галерија) Директорката на Театар „Комедија“, Нора Шаќири, со актерките славеше 8 Март во кафеана

By

Кафеана и дружба за 8 Март имаа некои од актерките од Театар „Комедија“. Тие завчера беа излезени да го прослават Денот на жената, па се пофалија на социјалните мрежи. Жаклина  Стефковска, Ева Скендеровска, со нив беше и новата в.д. директора, Нора Шаќири-Марковиќ, која не криеше дека си поминува убаво. Особено што е тазе мајка, па ретко кога има време за вакви дружби. Неколку фотографии осамнаа на социјалните мрежи од кафеанската забава, а и самите напишаа: „’Комедија’ на прослава“.

dobivaj vesti na viber

Ќе ви се допадне

Animeflix - Watch your favorite anime online FREE.. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

anime sites The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat

ANIMEFLIX My Hero Academia Episode 5

Hunter x Hunter (2011) Episode 141

sites to watch anime Dragon Ball Super

anime sites ANIMEFLIX The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat