(Галерија) Грујо го бркаат низ Скопје како покемон

By

Откако судски курир денес не го нашол дома експремиерот Никола Груевски за да му го даде решението за да почне да ја отслужува затворската казна во Шутка, се јавија и твитерџиите. Тие не престануваат да пишуваат за затворската казна што го чека експремиерот.

Редакцијата на „Репортер“ избра некои од најинтересните твитови.

    

 

Ќе ви се допадне

Watch anime online for free at AnimeDao animedao kissanime

Watch Monster Rancher (2000) Episode 25

AnimeFLV: Future Card Buddyfight Ace (Dub) anime episode 43 online free at https://animeflv.uk animes online

AnimeTV: R-15 anime episode 12 online free at https://animetv.cc anime tv dragon ball z

Forexfactory: https://www.forexfactory.com/kissanimemx

Linkhay: https://linkhay.com/u/gogoanimebe