(Галерија) Македонските јавни фаци и нивните мајки

By

Не многу често македонските јавни личности објавуваат фотографии од своите мајки. Ретко кога знаеме кому какви му се родителите. Сепак,  кога во светот се славеше „Денот на мајката“, пред некој ден, повеќето јавни личности  решија да објавата фотографии од своите мајки честитајќи им го овој ден .

Во продолжение погледнете како изгледаат мајките на познатите.

Викториа Лоба

Елена Миленковска

Мартина Михајловски

Миа Костова

Елена Стојановска

Милена Антовска

Ќе ви се допадне

Watch The King's Avatar 2 Episode 10 at website https://animeheaven.pro anime heaven website

Fairy Tail (Dub) Episode 175 at GoGoAnime gogoanime hunter x hunter