(Галерија) Познатите без шминка

By

Голем хит во светот во моментот е апликацијата MakeApp. Таа може да се преземе бесплатно, а нејзината цел е фотографиите со шминка да ги трансформира во фотографии без шминка или обратно.

Порталот „Скопје 24. мк“ направи селекција од неколку фотографии од нашите јавни личности и покажа како Елена, Каролина, Тамара и Викторија би изгледале ненашминкани.

Бидејќи апликацијата има и обратен ефект, од порталот решиле да го нашминкаат фолк-пејачот Наум Петрески.

Ќе ви се допадне

https://gogoanime1.be/. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

DARLING in the FRANXX (Dub)

stream anime online BANANA FISH

My Hero Academia Season 5

GoGoAnime So I'm a Spider, So What?

watch anime free That Time I Got Reincarnated as a Slime