(Галерија) Сара Мејс пред породувањето направи семејна фотосесија

Пејачката и харфистка Сара Мејс со сопругот Димитар Андоновски и ќерката Илина направија фотосесија во студио, додека таа одбројува денови од деветтиот месец од бременоста.

Сара е облечена во портокалов долг фустан со кој се истакнува нејзиниот труднички стомак. А во уште една фотосесија каде што е сама, позира во црн миди фустан со врвки од страните и високи потпетици.

Сара и Димитар го очекуваат нивното второ дете, за кое објавија дека е машко.

„Братчето доаѓа“, напиша Сара.


Scroll to Top