(Галерија) Сара полна со себе од Египет: Кај сте инфлуенсери?

By

Пејачката Сара Мејс и водителот Димитар Атанасовски се на летување во Египет со ќерката Илина. Тие неколку дена се во Хургада и не кријат дека уживаат во првиот одмор од почетокот на пандемијата. Двајцата деновиве објавуваат фотки и видеа од летувањето: од плажа, на базен, додека се забавуваат во аква-паркот на хотелот каде што престојуваат.

„Ќе се правела сирена“, напиша Сара на една од сликите, додека Димитар со песок ѝ прави опашка на нозете на Илина. Таа сподели и слика дека Диме успешно ја завршил опашката од песок.

Пејачката направи шега и на своја сметка и на сметка на инфлуенсерките на Инстаграм откако полна со себе се сликаше во бикини, па не шега вели: „Слика за на инстаграм. Кај сте инфлуенсери?“

 

Ќе ви се допадне

WCOStream Watch anime online, English anime online HD

Website https://4anime.biz: Watch 1001 Nights 4anime Episode Full hunter x hunter 4anime

Animepahe: Miniforce (Dub) anime episode 52 online free at https://animepahe.cc free anime online

Website https://animeheaven.pro: Watch Saishuu Shiken Kujira animeheaven Episode 12 free anime

Sqlservercentral: https://www.sqlservercentral.com/forums/user/animefreakws

Bigpictureclasses: https://www.bigpictureclasses.com/users/animefreakws