(Галерија) Се ожени Александар, синот на Тони Михајловски

By

Актерот Александар Михајловски се ожени со својата долгогодишна девојка Ангела, која е исто така глумица. Александар е посариот син на глумецот Тони Михајловски. Тој и Ангела лани добија дете, син, а свадбата ја направија една година подоцна.

Ангела за свадбата избра венчаница со тул и длабоко деколте, а Александар носеше сив костум во три дела.

Највесел на свадбата, сепак бил Тони, кој дури и пеел, велат пријателите на младите. Тие споделија слики на своите профили на социјалните мрежи.

Ќе ви се допадне

Website https://animeflv.uk: Watch Little Busters! EX animeflv Episode 8 english dubbed anime

https://animetv.cc all anime tv shows

AnimeKisa Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Aniwatch - Free Anime Streaming Online - Aniwatch Official

Bcaquaria: https://www.bcaquaria.com/members/animefreakws.58728/#about

Wakelet: https://wakelet.com/@gogoanimelol