(Галерија) Тетките Фатиме и Нора плус Туна – сите секси за новото бебе

By

Јавната обвинителка Фатиме Фетаи, директорката на Театар „Комедија“, Нора Шаќири, а со нив и пејачката Туна Сејдиу, вчеравечер беа на забава кај нивната другарка Анита Латифи, која неодамна се породи со синот Донат.

Дотерни и згодни, по последна мода, цело друштво дами и по некој пријател, уживаа на летната тераса, од каде што споделија и некоја фотографија. „Тетките на Донат“, се шегуваше Нора Шаќири, која сподели неколку интресени фотографии од забавата за раѓањето на бебето.

Ќе ви се допадне

Attack on Titan Season 3 Part 2 (https://gogoanime.be/m/3BDk) Episode 10

Website https://wcostream.cc: Watch Hidamari Sketch Specials wcostream Episode 2 we bare bears wcostream

https://4anime.biz haikyuu season 4 4anime

AnimeFreak Watch anime online, English anime online HD

Castingcall: https://www.castingcall.club/m/animefreakws

Knowyourmeme: https://knowyourmeme.com/users/gogoanimebe