(Галерија) Владо Јаневски сними нов спот по десет месеци

By

Владо Јаневски деновиве снима спот за својата нова песна „Без тебе не ме бива“. Видеото се снимаше на покривот на ГТЦ, а Владо, иако одамна вели дека не сака да се појавува во своите спотови, ја има главната улога. Ова е прво видео на Владо по десет месеци пауза откако лани во јуни ја промовира песната „Час те волим, час те мрзим“.

dobivaj vesti na viber

„Сцени од денешното снимање на спотот за ‘Без тебе не ме бива’, во реализација на ‘Томато продукција’“, напиша Владо и откри дека спотот ќе биде промовиран кон средината на месецот.

Ова е трета песна што ќе се најде на новиот албум на Јаневски, а кој ќе излезе во издание на „Короација рекордс“.

Ќе ви се допадне

https://animeflix1.com/. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

The Daily Life of the Immortal King [Chinese Dub]

ANIMEFLIX TSUKIMICHI -Moonlit Fantasy- Episode 12

Tokyo Revengers

ANIMEFLIX Kiss x Sis (TV) Episode 5

anime online Attack on Titan (Dub)

tải go88