Ги снема белите линии на автопатот за Штип, Павле Богоевски сосе кокаинот растура на Твитер

By

Снимка на која пратеникот Павле Богоевски наводно се договара да купи кокаин во такси, освен што предизвика негодување и реакции во јавноста, ја префрли забавата на социјалните мрежи. Богоевски се оправда дека не купувал кокаин, туку масло од канабис за лек, но твиретџиите ем побараа да си даде оставка, ем се пошегуваа на негова сметка. Редакцијата на „Репортер“ избра некои од најинтересните твитови.

dobivaj vesti na viber

Фото: Фејсбук

https://twitter.com/svetlin_a/status/1128792220964929539

https://twitter.com/Shtrafciger/status/1128596358007545856

https://twitter.com/zbiramfoto/status/1128384490273935360

 

 

Ќе ви се допадне

https://go88.gg/

https://tai.sunwin.gg/