Ѝ го зеле мобилниот на Катица, сега некој цајкан бара голи фотки у галерија

By

Апсењето на Бојан Јовановски, познат како Боки 13, и оставката на Катица Јанева веќе два дена се главна вест во медиумите. Од тоа дека Боки носел чанта од 20.000 евра кога го уапсиле, дека со него била Лила, преку одземањето на мобилниот телефон на специјалната јавна обвинителка, па до тоа дека Бојан ќе биде 30 дена во притвор.

Боки, Катица и Лила се и денес топ-тема на социјалните мрежи. „Репортер“ избра некои од најинтересните твитови.

Ќе ви се допадне