Груевски: Добив азил во Унгарија

By

Никола Груевски се јави повторно на Фејсбук да каже дека добил азил во Унгарија. Тој во пораката објасни дека продолжува да ја бара правдата.

Изминатите неколку дена откако поранешниот премиер избега во Унгарија, целото внимание на јавноста е насочено кон него.

Ќе ви се допадне

Website https://animekisa.in: Watch Mahou Yuugi 3D animekisa Episode Full animekisa

KissAnime: Honkai Impact 3 The Animation Shattered Samsara anime episode Full online free at https://kissanime.mx kissanime seven deadly sins

Website https://animedao.nl: Watch Nanako SOS animedao Episode 1 my hero academia heroes rising animedao

Website https://animeflix.nl: Watch Mikan Enikki animeflix Episode 30 darling in the franxx animeflix

Bakespace: https://www.bakespace.com/members/profile/gogoanimelol/1254375/

Community opengroup: https://community.opengroup.org/gogoanimebe