Хакиран профилот на Илина Арсова, Игор бара помош да го блoкнат идиотот што ја хакнал

By

На социјалните мрежи осамна фотографијата на алпинистката Илина Арсова во која се вели дека е хакиран нејзиниот профил.

„Дечки, некој го хакирал профилот на Илина. Сите пораки што ќе ви стигнат од неа не се нејзини,  туку од идиотот што го хакнал. Ве молам да пријавиме или да го блокнете“, напиша актерот  Игор Џамбазов, кој повеќе од година дена е во љубов со Илина.

Ќе ви се допадне

KissAnime kissanime official site: The Seven Deadly Sins (https://kissanimeonline.com/m/qnb) Episode 24

AnimeFreak fire force animefreak: Watch That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub) Episode 4 (https://animefreak.ws/m/dvMA/ep-4)